DATASIMUL uzman mühendis ekibiyle birlikte tasarımlarınızı sizler için gerçekleştirmeyi hedefler. 3B boyutlu tasarım ve modelleme araçları sayesinde hayallerinizi somutlaştıracak çalışmaları sizler için gerçekleştiriyoruz. Sektör dalınız farketmeksizin sorunlarınıza çözüm getirecek tasarımları sizlerin fikirleriniz doğrultusunda ileriye taşıyoruz.

Mekanik Tasarım

Makine sektörünün temel yapı taşlarından olan mekanik tasarım geniş bir alanı kapsar. Kuvvet, malzeme, makine elemanları, mekanizma tekniği, kinematik gibi dalları da ilke edinerek tasarımı doğru yapmayı hedefler. Bu koşullarda 3B tasarım araçları ile üretime sunmak istediğiniz mekanik tasarımlarınızı fikirleriniz ve bilimin doğrultusunda gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.

Endüstriyel Tesis Tasarımı

Tüm tesislerin yapısı oldukça kompleks ve çok fazla komponentten oluşmaktadır. DATASIMUL ekibi, doğru tasarım stratejilerini ve en güncel uluslararası standartları uygulayarak en iyi yazılımlardan destek alarak tesis tasarımlarınızı kolayca gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede tesisiniz içerisindeki tanklar, borular, merdivenler, çelik yapılar gibi parçalar tamamen sizin istediğiniz gibi tasarlanıp teknik resimleri hazırlanmaktadır.

Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımı

Plastik enjeksiyon kalıplama hizmetimiz, değerli iş ortaklarımız için yüksek kaliteli özelleştirilmiş kalıp sağlar. DATASIMUL ekibi uzman kadrosuyla, Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı yaparken kalıp boşluğu, kalıp göbeği, maça ve boşluk sayısı, çalışma tipi, parça malzemesi, beslemesi gibi parametreleri dikkate alarak kalıp tasarımı tamamlanmaktadır. Özetle bütün kalıplama süreçlerinizde bizden destek alarak hızlı bir şekilde tasarımlarınızın tamamlanması için bizlerden destek alabilirsiniz.

API Macro Çalışmaları

Günümüzde en optimum tasarıma hızlı bir şekilde ulaşmak için çeşitli yazılımlardan destek alırız. Her yazılımın diğerlerine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Bazen kullandığınız tasarım programlarının yetenekleri yapmak istediğiniz unsuru yapamaz veya 3-4 farklı komutta yaptığınız işlemi tek bir komutta yapmak isteyebilirsiniz. İşte tam olarak bu noktada DATASIMUL uzman yazılım ekibi sizlere destek sağlamaktadır. Kullandığınız tasarım programlarına ek komutlar veya makrolar yazarak tasarım süreçlerinizi hızlandırabiliyoruz. Ayrıca çok zaman angarya işlerden yorulduysanız programınızın bu işleri tamamen otomatik yapması için bilgisayarınıza çeşitli görevlerde yazabiliyoruz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Sac Kalıp Tasarımı

DATASIMUL ekibi olarak, özel sac kalıplarınızı tasarımlarını tamamen gerçekleştire Hangi malzemeyi kullanırsanız kullanın veya üretmek istediğiniz kalıpların boyutu ne olursa olsun uzman mühendis kadromuz kadromuz bilgi ve birikimi sayesinde bu tasarımlarınızda sizlere yardımcı olabilir. Tüm tasarım ve analiz süreçlerinde en son teknoloji yazılımlarının gücünü kullanarak kısa sürede tüm proje süreçlerinizi hızlandırabiliriz.