DATASIMUL, uzman mühendis ekibiyle birlikte ürünlerinizin dijital ortamda görselleştirmesini destekler ve pazarlama maliyetlerini azaltmayı hedefler.

Dijital ortamda içeriklerin, gerçekçi fotoğraflarının ve videolarının hazırlanması, size pazara daha hızlı bir çıkış sağlama imkanı sunar. Görsel iletişim araçları ile oluşturulan çıktılar prototip ve stüdyo maliyetlerini minimuma indirmekle beraber henüz tasarım aşamasında olan çalışmalarınızı piyasaya sürmenize de imkan sağlar. Çeşitli kaliteli görseller, interaktif dokümanlar ve yaratıcı animasyonlar sayesinde kitlenize daha farklı bir sunu pencere açabilirsiniz.

 

Foto-gerçekçi Görsel Tasarım ve Animasyon

Tasarımlarınızı zengin materyal ve doku kütüphanesindeki seçeneklerle eşsiz bir fotoğraf karesine dönüştürüyoruz. Çalışmalarınıza yeni bir soluk getirecek çıktılar işlerinize renk katacak. Talebiniz doğrultusunda gelen doğru ışık ve sahne ayarlamaları ile sizlere eşsiz sonuçlar sunuyoruz. Çalışmalarınıza daha farklı bir hareket katmak isterseniz bu noktalarda durağan resim formatları yerine animasyon seçeneklerini sunuyoruz. Çalışmalarınıza özgü hazırladığımız gerçekçi animasyonlar sayesinde kitlenizi büyüleyebilirsiniz.

Montaj Talimatı Tasarımı ve Animasyonu

Montaj talimatı içerikleri sayesinde tasarımlarınızı interaktif dökümanlar şeklinde sunma imkanı bulabilirsiniz. Tıklama, yönlendirmeler, vurgular… Sizler için çalışmanızı sunmanın en kolay ve anlaşılır yolu olan evrensel dosya formatları ile montaj talimatları hazırlayabiliriz. Aynı proje dosyanız üzerinden vurgulamak istediğiniz talimatı öne çıkaran açıklayıcılığı kolay animasyonları sizin talepleriniz doğrultusunda oluşturabiliriz. Hazırlayacağımız yeni nesil teknik resimler ile tasarımlarınızı daha yalın bir dille kullanıcılarınıza açıklama imkanı buluyor olacaksınız.

VR-AR Uygulamaları

Sanal gerçeklik kavramı artık günümüzde önemli bir konuma ulaşmıştır. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmeniz için çalışmalarınızla VR uygulamalarını entegre ediyoruz. projelerinizi daha ilgili çekici bir sunu haline dönüştürebilmeniz için talepleriniz doğrultusunda 360 derece görünümler ve animasyonları sizler için hazırlayabiliriz.