Her Zaman
En İyisi İçin Çalışıyoruz.

DATASIMUL, İstanbul’da bulunan bir mühendislik hizmetleri markasıdır. Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarım, analiz ve teknoloji hizmetleri sunmaktadır.

DATASIMUL olarak Savunma, havacılık, otomotiv, makine ve denizcilik sektörü gibi çeşitli sektörlerdeki firmalara mühendislik hizmetleri vermektedir.

Misyon

DATASIMUL, veri yönetimi, analiz, tasarım doğrulama, mühendislik çözümleri ve bilgisayar destekli imalat gibi çeşitli disiplinlerde uzman kadrosuyla, müşterilerimize en üst düzeyde değer sağlamayı taahhüt eden bir danışmanlık şirketidir.

Vizyon

DATASIMUL, teknolojik yenilikler ve endüstri trendleriyle sürekli olarak güncellenen, global ölçekte tanınan ve tercih edilen bir çözüm sağlayıcı olma vizyonunu taşımaktadır.

Değerlerimiz

  • Değerlerimiz

    Firmamızın temel değerleri; ilham vermek, işbirliği yapmak ve inovasyonla gelişmektir. Yaratıcılığı destekler, takım çalışmasına önem verir ve sürekli olarak yenilik arayışında oluruz. Bu değerlerle sürdürülebilir ve başarılı bir gelecek inşa ediyoruz.

Sürdürülebilirlik
Doğayı Önemsiyoruz.

Dünya hızla değişirken, çevrenin korunması ve sürdürülebilirlik önemlidir. Simülasyonlarımızla iş süreçlerinin ve projelerin çevresel etkilerini önceden tahmin ederek daha bilinçli kararlar almanıza yardımcı oluyoruz. Biz, temiz ve yaşanabilir bir dünya için çevresel farkındalıkla el ele ilerliyoruz.